Klientu atsauksmes:

Izdevīgi, ērti, vienkārši, cenā pieejami, uztverē saprotami, ar foršu attieksmi un izpalīdzīgiem partneriem biznesā. Es pat nezinu nevienu problēmu, ko nosaukt, kāpēc neizvēlēties IBSC. Man patika tas piedāvājums, ka sistēma nebija jāpērk. Sevišķi jauniem uzņēmējiem – ne vienmēr tev būs 6 tūkstoši kases sistēmai – tas bija ļoti labs risinājums, ka viņu vienkārši var nomāt. Tos līdzekļus var ieguldīt citur, kas jaunam uzņēmējam būtu arī prātīgāk.

Kristaps Ozols
Uzņēmuma vadītājs

Ja man būtu līdzās kāds uzņēmējs, kas jautātu: “Klau, tu tikko atvēri veikalu tīklu un tev noteikti ir kases sistēma ar programmu - kādu tu izmanto?” es noteikti ieteiktu IBSC. Vien dēļ tā iemesla, ka tev kā pakalpojuma ņēmējam pretī pasaka, ka tev par neko nav jāraizējas. Tev sākot no kases sistēmas, iekārtām, programmas, sertifikātiem, termināla reģistrācijām – tev viss tiek iedots, turklāt pat ar banku viss tika sakārtots. Neko vairāk kā laiku saskaņošanu uz tikšanos no savas puses arī nedarīju.
Laura Elizabete Mačtama
Uzņēmuma vadītāja

Sadarbība ar IBSC ir lieliska, darbinieki ir atsaucīgi. Sistēma strādā labi, un ja rodas situācijas, kad ir nepieciešama palīdzība, vienmēr tā tiek sniegta laicīgi. Izmantojam ne tikai kases sistēmu, bet arī noliktavas uzskaiti, rēķinu sagatavošanu un citas lietas, kas manāmi ietaupa laiku un sniedz ērtības klientu apkalpošanā.
Oskars Treilihs
Uzņēmuma pārstāvis

Pēc sadarbības sākuma ar IBSC, darbiniekiem ir ļoti vienkārši izprast kases sistēmu, līdz ar to ir mazāk pieļautu kļūdu. Norēķinu ātrums ir krasi uzlabojies. 
 Mūsu uzņēmums ir ļoti apmierināts ar tehnisko dienestu, kā arī kases sistēmas stabilitāti. Momentāni saņemam tehnisko atbalstu, kā arī ļoti ātri tiek atrisinātas tehniskās ķibeles. 
IBSC komanda komunikācijā vienmēr atsaucīgi, pieklājīgi! 
Vladimirs Pušakovs  
Veikala vadītājs 


2019. gada oktobrī SIA SKY WINE  iegādājās Resico kases sistēmu kopā ar Resico W kases aparātu savam dzērienu veikalam.  
Pastrādājuši ar to, varam pilnībā pateikt, ka sistēma mums ir piemērota. 
Resico ir viegli darbināms, ļauj analizēt pārdošanas apjomus, jūs varat redzēt gan veikalu, gan noliktavu, ātrs un izpalīdzīgs apkalpošanas dienests, VID ir pozitīva attieksme.
Iesakam citiem veikalu un restorānu īpašniekiem! 
Eduards Grigorčuks  
SIA Sky Wine valdes loceklis   Sadarbība ar SIA “IBSC” turpinās no 2019. gada decembra. Par šo laiku uzņēmums ir apliecinājis sevi kā uzticamu un kompetentu sadarbības partneri – kases sistēmas apkalpošana notiek atbilstošinoslēgtajam līgumam, konsultācijas tiek sniegtas laikus un lietderīgi. Varam rekomendēt SIA “IBSC” kā drošu sadarbības partneri.
Māris Čačka
Mākslas centra vadītājs


Pēc Resico ieviešanas pavadzīmju ievade sistēmā ir krietni ieekonomējusi laiku. Sistēma ir ērta un viegli saprotama. Ir ērti pārredzamas atskaites, pieejami dažādi rīki (rēķinu izrakstīšana, pārvietošana pa uzņēmuma struktūrvienībām un citas funkcijas), lai organizētu tirdzniecības vadību.Par vislietderīgāko Resico funkciju uzskatu ērti pārredzamu un koriģējamu preču sortimentu un tā uzcenojumus. Un kā pluss ir tas, ka vienkopus ir visas uzņēmuma struktūrvienības, tādējādi tas atvieglo darbu katrā no struktūrvienībām, jo darbus var apvienot!Priecē, ka komunikācija ar Resico komandu vienmēr ir noritējusi bez aizķeršanās un radušās kļūmes tiek novērstas īsā laika periodā.Resico programma šķiet pārdomāta un ērta lietojama ikdienā, esam ar to vairāk kā apmierināti!

Rolands Bārtuls
Tērvetes Garšu restorāna šefpavārs

Mēs, SIA "Glamoralle"  esam ļoti apmierināti, ka izvēlējāmies sadarbību ar IBSC un RESICO. Sistēma ir ērta, ir viegli analizēt datus un jautājumu gadījumā vienmēr ir iespējams sazināties ar IBSC un RESICO komandu un atrisināt visus sasāpējušos jautājumus.
Protams, kā jau visiem, arī Resico sistēma reizēm "uzkaras", bet tas vienmēr ir īslaicīgi un ātri atrisinās.
Paldies IBSC un RESICO  par profesionalitāti un atsaucību.
Dina Mihailova - Vītkina
Uzņēmuma pārstāve

Sadarbību ar IBSC vērtējam pozitīvi jau no pirmās tikšanās reizes. 

Vissvarīgākā no Resico kases funkcijām mūsu biznesā ir iespēja kasē iesūtīt jau iepriekš sagatavotu pasūtījumu (piemēram, e-veikalā veiktu klienta pasūtījumu, ko klients vēlas apmaksāt kasē, preci saņemot), kā arī novērtējam dažādās norēķinu iespējas un iespēju tās kombinēt – maksājumu karte, skaidra nauda, dāvanu karte, klientu avansi.

Novērtējam IBSC kā sadarbības partnera elastību, spēju ātri reaģēt uz klienta vajadzībām un ieinteresētību tās atrisināt.

Dina Aruma

Uzņēmuma pārstāve


T Studio ir ļoti apmierināti ar Resico sistēmu! 2 lieliski gadi ar T Studio un jauns līgums ar SIA T Audio! Esam uzlabojuši pārredzamību pār saviem ienākošajiem pasūtījumiem, kā arī izejošajiem. Tas atvieglo ikdienas darbu. Iepriekš strādājām ar G Drive saprogrammētiem dokumentiem. Augsti vērtējam profesionalitāti. Klienta velmju ieklausīšanos. Atsaucīgu & pretimnākošo komandu!

Resico iesaku arī saviem draugiem, kam arī pieder mazs vai vidējs bizness Latvijā.

Valts Tenters

Valdes priekšsēdētājs


RESICO noliktavas uzskaites sistēmu lietoju jau no pirmās veikala Zaļais kalns darbības dienas. Regulāri izmantoju, lai vērotu produktu kustību, redzētu katra produkta, kā arī produktu grupu rentabilitāti dažādos laika periodos. Ikdienā izmantoju sistēmu, veicot pasūtījumus no piegādātājiem, jo pārskatāmi ir redzami arī produktu aktuālie atlikumi piegādātāju griezumā. Bez tam, īpaši interesanti sistēmā ir vērot veikala ieņēmumus dažādos griezumos - gan pa stundām, gan produktu kategorijām u.c..

Kā jau visām IT sistēmām, arī RESICO gadās dažkārt īslaicīgi "apstāties", taču tas reti kad ietekmē veikala darbību. Gadījumos, kad kaut kas nestrādā kā paredzēts, ir iespējams rakstiski vai telefoniski sazināties ar IBSC puišiem, un problēmas tiek novērstas iespējami īsā laikā.

Elīna Veide
Beziepakojuma veikala "Zaļais kalns" īpašniece


Pagājušā gada vasarā bijām izvēles priekšā par kases sistēmas apkalpotāja izvēli, jo mainījām savu finanšu un noliktavas uzskaites sistēmu, un vēlējāmies atrast labāko no risinājumiem arī kases sistēmā, kas būtu savietojama ar jauno uzskaites sistēmu. Un mums tas izdevās. Jau vairāk kā pusgadu strādājam kopīgi ar IBSC un mūsu uzticamo kalpu- RESICO. Abi mūs nav pievīluši nevienā brīdī. RESICO ir ļoti plaša funkcionalitāte. Strādāt ar to ir viegli un ātri. Paldies IBSC komandai.

Inita Ermansone

Valdes locekle

Kopīgi sadarbojoties, tika optimizēta sistēma, kas sevī iekļāva kases sistēmas, noliktavas un mājas lapas apvienošanu. Izveidotais modelis ir ērts un vienkāršs lietošanai ikdienā, nodrošinot tūlītēju tirdzniecības procesu analīzi, kas palīdz pieņemt lēmumus.
Paldies par operatīvu un tūlītēju atbalstu problēmsituācijās.
Esam ļoti apmierināti ar IBSC sadarbību!

Agnese More

Uzņēmuma īpašniece

"Sadarbību ar IBSC komandu varam vērtēt ar vispozitīvākajām atsauksmēm un vienu no mūsu veiksmīgākajām sadarbībām, jo profesionālu cilvēku pavadībā tikām izsmalcināti iepazīstināti ar produktu un tā darbību, kā arī apmācība un darbošanās ir ļoti viegla un ērta.." - Fitland SIA
© 2022 IBSC